WebDrain

Nieuws en informatie over marketing, rss, weblogs, webfeeds, zoekmachines en andere webonderwerpen.

07 oktober 2007

Wake-up Philips

Ik ben een avondmens, geen ochtendmens en ik haat wekkers!!! Ik speel dan ook al een tijdje met het idee om een "lichtwekker" aan te schaffen. Zo'n wekker verlicht langzaam je kamer zodat je minder moeite hebt met opstaan. Toevallig kwam ik vannacht (ik was er niet naar op zoek) een advertentie van de Wake-up Light van Philips tegen. Toch even kijken hoe duur zo'n wekker is en indien mogelijk meteen bestellen.

Op deze vragen is het lastig antwoord krijgen, prijzen en verkooppunten zijn bijna niet te vinden. Waarom doen ze dan een AdWords-campagne???
In de advertentie staat "Philips Wake-up Light! Open uw ogen voor een nieuwe manier van wakker worden. Probeer nu. [url]".

Als ik daar als gebruiker op klik (ik heb de url gekopieerd) dan verwacht ik een landingspage met informatie over het product en ook de mogelijkheid om het te bestellen. Misschien niet eens bestellen, maar minstens een overzicht van verkooppunten/webshops.

Het is niet mogelijk direct te bestellen of een lijst met webshops te krijgen, maar uiteindelijk kom je op de normale Philips-site uit. Het kost daarna nog wat kliks, maar dan weet je wel dat je 89euro (of 129euro) voor een lichtwekker mag neerleggen. Nog wat andere irritaties op de website:
- Het flash-gedeelte zorgt bij Producteigenschappen voor een inline scrollbalk
- Linkernavigatie is gelijk aan de flash-navigatie, een beetje overbodig
- Typootje, "Verdel het verder"
- Bij elke klik wordt de pagina herladen, waar is dat nou weer voor nodig?
- In de online survey die ik later op de Philips-site kreeg zat geen back-knop

Een combinatie van slaaptekort en vervelende websites levert een gefrustreerde blogger op. En de prijs van die wekker zorgt ervoor dat ik voorlopig nog steeds met geluid moet wakker worden... Weltrusten...

1 reacties:

Blogger Erik van Erne, Milieunet zei...

Belachelijk product met een gloielamp. Lekker innovatief van Philips. Op onze blog nog veel meer: http://www.stichtingmilieunet.nl/andersbekekenblog/?p=297 En ook over het alternatief: De Wake Up LED Light. Gebruikt slechts 12 Watt ipv 100 Watt. http://www.stichtingmilieunet.nl/andersbekekenblog/?p=772

01 december, 2007 17:40  

Een reactie plaatsen

<< Startpagina