Moet ik hier blij van worden?
Emerce: Samenwerking Schoolbank en Intomart Gfk
Schoolbank.nl en Intomart Gfk gaan samenwerken. Doel van deze samenwerking is om een duidelijker beeld te krijgen van het ledenbestand van Schoolbank.nl om op die manier adverteerders en mediabureaus beter te kunnen bedienen.
Schoolbank.nl biedt adverteerders op dit moment al de mogelijkheid om de geregistreerden te selecteren op basis van leeftijd, geslacht en postcode. Samen met Intomart Gfk gaat de site een uitgebreider profiel van haar leden opstellen om zo de kwaliteit van het bereik te verhogen.
Daarnaast kunnen adverteerders straks gericht communiceren met de voor hen interessante doelgroepen. Zodra leden inloggen op Schoolbank.nl zien ze banners en/of aanbiedingen op de site, die op hen zijn toegespitst. Daarmee hebben de plannen van Schoolbank veel weg van gedragstargeting (reclame die aangepast wordt aan het gedrag van websitebezoekers, redactie).
Ik ga morgen maar even de Algemene Voorwaarden van de website doorlezen en kijken wat ze met m'n e-mailadres gaan doen.
0 reacties:
Een reactie plaatsen
<< Startpagina